הנבחרת

מגנטים תלת מימד! אטרקציות לחתונה שהאורחים לא יוכלו לשכוח

מגנטים לאירועים היו ונשארו בין האטרקציות המובילות שחייבות להיות בכל אירוע, אבל אם גם אתם רוצים להשתדרג, לתת לעצמכם ולאורחים אטרקציה שהיא קצת יותר מאשר צילום מגנטים לאירועים, אתם חייבים להכיר את האטרקציה החדשה ששוברת את הרשת – מגנטים תלת מימד לאירועים!

לתת לאורחים את הוואו של האירוע עם צילום מגנטים תלת מימד

אם כבר החלטתם להעמיד את האורחים של האירוע לפני צלם כדי להכין להם מזכרות חמודות מהחתונה, בטח תרצו לתת להם משהו שהוא קצת יותר:

יותר מקורי, יותר מיוחד, יותר כיפי וצבעוני. משהו אחר, שהם לא ראו באירועים אחרים, שכיף לקחת הביתה ולתלות על המקרר או על הדלת. משהו ששווה לקחת ולשמור.

מגנטים תלת מימד לאירועים הם בדיוק ה – דבר המיוחד הזה שכולם מחפשים.

צילום אורחי החתונה על רקע מסך ירוק שיוצר תמונה איכותית ומחמיאה, שאחר כך מדפיסים אותה ויוצרים אפקט מיוחד שבו הדמויות "קופצות החוצה" מהרקע של המגנט ויוצרות אשליה של דמויות תלת מימד בתנועה.

בהמשך האירוע, המגנטים המהממים המוכנים מחכים לאורחים שלכם על קיר מעוצב שממנו הם לוקחים את התמונות של עצמם ומתלהבים מהאפקט המדליק כל הדרך הביתה.

מגנטים תלת מימד! אטרקציות לחתונה שהאורחים לא יוכלו לשכוח

צילום מגנטים לחתונה – טיפים ליצירת תמונת מגנט מקורית

אין ספק שצילום מגנטים הוא דרך נהדרת להשאיר לאורחים מזכרת חמודה מהאירוע, להגיד להם תודה על ההשתתפות ולשלב אותם בתוך המזכרת בצורה שגורמת להם לחייך ולשמוח שהם לוקחים הביתה תמונה של עצמם.

אבל אפשר לשדרג את החוויה ולעשות אותה עוד יותר שמחה, עוד יותר מיוחדת בשלל אמצעים:

  • צילום מגנטים עם אביזרים אפשר להוסיף לעמדת הצילום אביזרים מצחיקים כמו משקפיים צבעוניות, פאות נוצצות, ושפמים, שיהפכו את התמונה למצחיקה ומעניינת יותר.
  • עמדת צילום לאירועים אפשר להציב בכניסה לאירוע עמדת צילום מעוצבת שהופכת כל תמונה למעניינת ויפה יותר.
  • מגנט תמונה ממותג אפשר להוסיף לצילום על המגנט מיתוג של האירוע עם כיתוב.
  • תצוגה האופן בו מציגים את המגנטים המוכנים גם הוא חלק מהשואו. הצגת המגנטים בתליה על קיר או על חוט עם אטבים דקורטיביים קטנים היא רק אחת הדרכים להציג בצורה יפה את התמונות המוכנות.
  • תפאורה יש מי שמגדיל לעשות ובונה תפאורה במקום עמדת צילום מעוצבת, שיכולה לכלול כרכרה במראה וינטג', עליה יושבים האורחים בזמן הצילום למשל.
  • Minime ויש את המגנטים לאירועים של Minime.

 

Minime – מגנטים לאירועים קצת אחרת

מינימי מציעים ליין מטורף, מקורי ומיוחד של מגנטים לאירועים, שיהפכו את המזכרת מהאירוע שלכם לאירוע שהאורחים לא יפסיקו לדבר עליו. מגנטים פופאאוט עם אפקט תלת מימד זו רק אחת מבין האפשרויות המיוחדות של צילום מגנטים לאירועים של מינימי. רוצים אטרקציה מיוחדת לחתונה שהיא גם מזכרת וגם מביאה לאירוע משהו מיוחד ומקורי? דברו איתנו!