הנבחרת

אטרקציות לעובדים וימי גיבוש – לעובדים בכל גילאים! 

אומנם יש כאלה שאומרים שהעולם שייך לצעירים, אך בעלי חברות, מנהלים ואחראים על גיוס וניהול המשאב האנושי בחברות ובארגונים מבינים היום יותר מתמיד, שגיוון מבחינת גיל, מגדר, מוצא, יכולות, אוריינטציה ואמונה בונה ארגונים בעלי ביצועים גבוהים יותר, קהילות בריאות יותר ועובדים מעורבים יותר. 

ארגון שהינו מגוון מבחינת גיל העובדים הינו ארגון יציב יותר, הן מבחינת התחלופה והן מבחינת היכולת להתמודד עם משברים. בנוסף, לגיוון גילאי יש השפעה חיובית על התפוקה והביצועים של הצוות. זה נובע בחלקו משום שגיוון באופן כללי מגביר חדשנות. חברי הצוות חולקים ידע שנצבר מחוויות העבר, מה שבתורו מעורר פתרונות חדשים לבעיות תוך הימנעות מטעויות.

כמובן, ששמירה על גיוון גילאי בקרב צוות העובדים אינה מספיקה וחשוב תמיד לדאוג לפעילויות גיבוש לעובדים. פעילויות אלו נחוצות לעובדים מבחינת היבטים רבים, החל מתקשורת טובה יותר ועד לשיפור המורל, עבודה יעילה יותר בצוות, כך שאין ספק שאתם חייבים להשקיע מחשבה בימי גיבוש ואטרקציות לעובדים.

אטרקציות ליום גיבוש - לעובדים בכל גילאים!  

להלן מספר דגשים עליכם לקחת בחשבון כשרוצים לקבוע אטרקציות לעובדים באירוע גיבוש

  • שיפור המורל – אחת הבעיות הגדולות ביותר במקומות עבודה היא שהמורל נמוך. כאשר אנשים מתחילים להרגיש נוח אחד עם השני, המורל עולה באופן טבעי. כלל זה חל על כל הגילאים. אם אתם מגיעים למקום עבודה שבו אתם מסתדרים עם הקולגות, אתם תרגישו הרבה יותר נוח ונעים. לכן, מומלץ לבחור אטרקציה לעובדים שתוכל לשבור את הקרח בין העובדים ולספק להם את תחושת הנוחות.
  • שיפור מערכות היחסים – לא משנה כמה טוב הצוות שלכם מסתדר כרגע, הם תמיד יכולים להסתדר עוד יותר טוב. מערכות יחסים חזקות יכולות להתפתח, אפילו תוך יום אחד. כדי לבנות מערכות יחסים טובות יותר, מומלץ להשתמש בימי גיבוש וכיף ארגוניים. תבחרו אטרקציה שתאפשר לעובדים להכיר אחד את השני טוב יותר, ליהנות ולצחוק יחד.
  • ימי כיף ארגוניים משפרים את פרודוקטיביות העובדים. ללא פרודוקטיביות, אף עסק לא יוכל לשרוד, ללא קשר לגודלו. אחת הדרכים למצוא השראה ולעודד פרודוקטיביות היא להפסיק לעבוד ולקחת הפסקה. יום גיבוש ארגוני שובר את שגרת היום הרגילה, מה שמעניק לכם ולצוות שלכם הזדמנות להירגע מהמשרד ולחזור בכושר שיא. תבחרו אטרקציה שתסייע בשבירת שגרה היומיומית, שתפתיע את העובדים ותעניק להם מזכרת מהיום המיוחד.

כפי שראיתם עובדים צעירים ועובדים מבוגרים כאחד זקוקים לימי גיבוש, שמבוססים על אותם העקרונות וכוללים אטרקציות שונות ומגוונות לעובדים.

אנחנו בחברת minime  נוכל לספק לכם אטרקציות לימי גיבוש אולטימטיביים שיתאימו לכל העובדים. עמדות הצילום שלנו יאפשרו לעובדים להרגיש בנוח, ליהנות, להתקרב אחד לשני ולצחוק יחד. בתום יום הגיבוש כל אחד יוכל לחזור הביתה עם מזכרת מאירוע הגיבוש ולשוב לעבודה במלוא המרץ. מעוניינים לקבל מידע נוסף? פנו אלינו!