הנבחרת

מגנטים מצוירים לאירועים – תתכוננו להתאהב באטרקציה לאירועים שעוד לא ראיתם

מגנטים לאירועים היו מאוד פופולריים בשנות התשעים של המאה הקודמת… למעשה הם היו כל כך פופולריים, עד שאנשים קצת התעייפו מהרעיון ורמת הפופולריות שלהם ירדה פלאים.

אבל איזה קטע – המגנטים חזרו ובגדול – כי מתנה שהיא גם שימושית וגם נושאת עליה את התמונה שלכם, היא האטרקציה הכי שווה שאפשר לקחת הביתה מהאירוע.

אז מה זה מגנטים מצוירים לאירועים ולמה זו האטרקציה האחת שאתם חייבים לאירוע שלכם?

מגנטים לאירועים – חביב הקהל של עולם האירועים

אי שם בעבר הרחוק היתה התלהבות גדולה מהרעיון של מגנטים לאירועים. 

הצילום המיניאטורי שלכם מהאירוע, מסורקים ולבושים יפה, שאפשר לתלות אותו על המקרר – מאוד קסם להמוני הישראלים שמילאו את המקררים במגנטים. עד שזה קצת יצא מהאופנה.

מאז עברו הרבה מים בנהר והרבה סוגים אחרים של מזכרות לאירועים ואטרקציות שונות ומשונות מכל הסוגים, ואחרי כמה שנים של ירידה בפופולריות, הקהל הישראלי הגיע למסקנה שדווקא מגנטים עם צילום של עצמם מהאירוע זה הדבר שהכי כיף לקחת הביתה למזכרת.

אבל עם כל הכבוד למגנטים, כולם מבינים שהגיע הזמן לעדכן את הז'אנר. 

כאן נכנסו לתמונה רעיונות קצת יותר חדשניים ומקוריים, המשלבים טכנולוגיה מתקדמת עם המון פאן ויצירתיות – מגנטים מצוירים לאירועים.

דמיינו את המגנט הרגיל שלכם לאירוע, עם צילום שלכם עם חברים או עם בעלי השמחה, אבל אתם מופיעים עליו כמו קריקטורה מצוירת, צבעונית ומלאת שמחה, על רקע צבעוני ויפה לא פחות.

כמעט כולנו מכירים את האפליקציה המיוחדת שיוצרת את האימג'ים האלה, אבל בכל זאת – כשאתם רואים קריקטורה מצוירת של עצמכם על מגנט, אין ספק שזה משהו שממש כיף לקחת אתכם הביתה בסוף האירוע.

מגנטים מצוירים לאירועים - תתכוננו להתאהב באטרקציה לאירועים שעוד לא ראיתם

עם או בלי מיתוג – מזכרת שהיא גם אטרקציה

מזכרת לאירועים זה חשוב, אבל מזכרת שהיא גם אטרקציה זה כבר שניים במחיר של אחד.

האורחים של האירוע לא רק נעמדים לשניה מול הצלם ומחייכים לתמונה, אלא עומדים בעמדת צילום מעוצבת (אפשר לעצב עם מיתוג רלוונטי), עם תאורת לד מקצועית, שאותה מפעיל דייל בעל הכשרה מתאימה ומצטלמים כמה פעמים שהם רוצים – זו לא טעות!.

אורחי האירוע יכולים להצטלם מספר פעמים, ללא הגבלה, בהתאם לחבילת הצילום שאתם בוחרים וכל אחד מאורחי האירוע יכול להצטלם כמה פעמים שהוא רוצה.

אפשר להצטלם לבד או עם חברים – עד 5 אנשים בתמונה אחת וכל הסיפור נמשך בערך דקה אחת בלבד.

את התמונה המוכנה שולחים לנייד של האורחים וגם מדפיסים על מגנט, שאותו מחלקים לאורך כל האירוע בעמדת החלוקה של המגנטים המוכנים.

סיי צ'יז!

מינימי מציעים מגוון אטרקציות לאירועים שהן גם המזכרת המושלמת לקחת הביתה מהאירוע, המשלבות חדשנות וטכנולוגיה, עם פאן וטאץ' מפתיע של יצירתיות, שהופכת את הצילום לחוויה ואת התמונה ליצירת אמנות.

מוכנים להצטלם? דברו איתנו לקבלת הצעת מחיר משתלמת ומידע נוסף!