הנבחרת

גימיקים לאירועים

תקופת הסגרים במהלך מגפת הקורונה חידדה לכולנו את חשיבותם של אירועים חברתיים שונים. כולנו התגעגענו למפגשים חברתיים, אירועים משפחתיים עם כמות בלתי מוגבלת של מוזמנים, כנסים מקצועיים וימי גיבוש שונים.

עכשיו כשכל המגבלות הוסרו, ניתן לחזור לחגיגות בכל הכוח. יש לא מעט שיטות להבטיח שהאירוע שארגנתם יהיה שמח, מיוחד וייזכר לכלל המשתתפים. אחת מהן היא שימוש בגימיקים מעניינים שיכולים לשדרג את האירוע ולהביאו לרמה אחרת.

אם אתם עורכים אירוע חברה, אתם בהחלט רוצים להפיק ממנו את המרב. הרי בסופו של דבר מה שאנשים יזכרו זו האווירה שהייתה ואת רמת ההנאה שהם הפיקו מהאירוע.

גימיקים טובים יכולים להיות אלה שיקבעו עד כמה האירוע שלכם יהיה מוצלח. כמובן ,שחשוב לבחור בקפידה את הגימיק ולהתאימו לקהל היעד ומהות האירוע.

גימיקים לאירועים

הנה 4 סיבות מדוע גימיקים מהווים מרכיב חשוב כל כך בהצלחת האירוע:

1. גימיק טוב מעסיק את האורחים

גימיק טוב מאפשר לאורחים ליהנות וכשאורחים נהנים, האוויר מתמלא באנרגיות מטורפות ומצב הרוח של כולם מתרומם.

רוב המשתתפים לא מבינים את ההשפעה שיש לגימיקים עליהם, אבל זה לא מה שחשוב. הדבר היחיד שחשוב, הוא שבידור טוב עוזר למשתתפים להשתחרר, להרגיש אופטימיות, מעורבות והתעניינות.

2. חיזוק של רשת חברתית

הימצאות בסביבה נוחה עוזרת לאנשים ליצור אינטראקציה זה עם זה בקלות רבה יותר. האווירה הכללית מאפשרת לחזק קשרים קיימים וליצור קשרים חדשים, להשתתף יחד בפעילות מגבשת ולהכיר טוב יותר את הסובבים.

3. שיקוף של ערכי החברה

גימיקים באירועים יכולים להוות גם השתקפות ישירה של החברה. בידור שעולה בקנה אחד עם תדמית החברה יעשה רושם חיובי על המשתתפים. חשוב שהגימיקים שיבחרו לא יגרמו לאורחים שלכם להרגיש מבוכה או אי נוחות.

גימיק המותאם למטרות האירוע מסייע לאירוע להתנהל בצורה חלקה וטבעיות.

המשתתפים שירגישו בנוח לאורך כל האירוע יהיו הרבה יותר פתוחים וזמינים כדי ליהנות, לספוג תכנים חדשים ולשתף פעולה עם המארגנים.

מזכרות לעובדים – לא עניין של מה בכך

4. שימור זיכרון

אירועים מוצלחים הם אירועים שלא מפסיקים לדבר עליהם עוד זמן רב לאחר שהסתיימו. גימיק הוא אחד הדרכים הטובות ביותר לגרום לאירוע שלכם להישאר בזיכרונם של האורחים.

גימיק טוב יגרום לאורחים שלכם להמשיך לדבר על האירוע בעבודה, עם המשפחה והחברים. שיחות אלו יכולות לתרום לשיפור התדמית של הארגון והפצת המידע אודות החברה לעובדים ולקוחות פוטנציאליים, שאפילו לא ידעתם על קיומם. 

כמו שראיתם, גימיקים הם חלק חשוב מכל אירוע. בחירת סוג הגימיק הנכון היא אחת הדרכים להבטיח אירוע בלתי נשכח.

השתכנעתם שאין אירוע מוצלח בלי גימיק מנצח? עכשיו נשאר רק לבחור ולנו יש כמה רעיונות נהדרים!

תפנו עוד היום וצוות ה- minime  יעזור לכם לקלוע בול ולשדרג את האירוע שלכם עם גימיקים שלא יפסיקו לדבר עליהם.