הנבחרת

הכירו את האטרקציה לאירועים הנדירה ביותר לשנת 2023 – סווינגי

חלפו הימים שבהם אירועים פשוט כללו הזמנת אולם וכיבוד. כעת, אי אפשר לדמיין אירוע בלי אטרקציות מיוחדות, שנועדו לגרום לאורחים לשמוח ולהתפעל.

אז אם כבר תכננתם הכל – קבלת פנים מלווה במוזיקה טובה, משקאות, אוכל מדהים ודי ג'יי, הגיע הזמן לחשוב על אטרקציה נדירה שתשדרג את האירוע שלכם ותייחד אותו מכל יתר האירועים.

הכירו את סווינגי – האטרקציה לאירועים הנדירה והמדליקה ביותר לשנת 2023.

סווינגי

מהו סווינגי?

סווינגי הוא מזכרת מקורית ומשעשעת שעדיין לא יצא לכם לפגוש. עמדת צילום חכמה מצלמת את האורחים והופכת אותם לסוג של פסלון מצויר ומתנדנד. האורחים יכולים לבחור את הגוף הרצוי להם מתוך מאגר ענק של אפשרויות ולקבל לידיהם סווינגי מקסים, אותו ניתן להציב על דשבורד ברכב, להניח על שולחן עבודה במשרד או בכל מקום בבית.

מה הופך את סווינגי לאטרקציה הנדירה ביותר לאירועים לשנת 2023?

  • סווינגי יוצר חווית אורח מהנה ומציבה את הרצון לשמח את האורחים בראש סדר העדיפויות שלכם. לא משנה מהו טווח גילאי האורחים, מהו עיסוקם, או מעמדם  – סווינגי יפיל את כולם מהרגליים.
  • סווינגי פורץ את גבולות הדמיון ויוצרת אפשרויות סוחפות יותר ליצירת רגעים בלתי נשכחים להנאת האורחים. האורחים שלכם יוכלו בשניות להפוך לגיבורי על, לדמויות קסומות מאגדות או אולי להגשים חלום ישן ולהפוך לאחד מהדמויות של דיסני.
  • סווינגי יאפשר לכם ליצור אירוע שהאורחים שלכם ידברו עליו הרבה אחרי שהאירוע יסתיים והאורות יכבו. 
  • סווינגי יודע כיצד לעורר את המשתתפים, להניע אותם לקחת חלק באטרקציה וכמובן לשתף את החוויה במדיה החברתית. סווינגי יוצר באז בפלטפורמות דיגיטליות ומהווה כלי שיווקי נהדר לאירועים שלכם.
  • אתם בוודאי יודעים שארגון האירוע זו הוצאה כלכלית לא מבוטלת ומגבלות התקציב מונעים לעתים להשקיע באטרקציות שהייתם רוצים להזמין על מנת להנעים את זמנם של האורחים. סווינגי מאפשר חסכון כלכלי מכיוון שעמדת צילום חכמה של סווינגי מהווה גם אטרקציה מטריפה וגם מזכרת לאורחים. כך שבעצם אתם מכסים את שני האלמנטים החשובים האלו בארגון האירוע באמצעות הזמנה אחת.

"אם תעשה מה שתמיד עשית, תשיג את מה שתמיד השגת", אמר טוני רובינס, שנחשב לאחד המנטורים היותר מפורסמים בעולם. זהו ביטוי נכון ואמיתי, ששם דגש על חשיבות היצירתיות והיציאה מהקופסה בעת ארגון האירוע.

היצירתיות היא הכוח שמאפשר להפוך את הרגיל ליוצא דופן, להעלות על הציפיות של האורחים שלכם ולהפיק אירוע בלתי נשכח.

אתם עומדים בפני הפקת חתונה, בר או בת מצווה, יום הולדת, אירוע עסקי או כל מסיבה אחרת ולא בטוחים איך להפוך את האירוע ליחיד ומיוחד?

לנו ב – minime יש פתרון. הזמינו את עמדת הצילום החכמה שלנו ותעניקו לאורחים שלכם את האטרקציה הנדירה ביותר לשנת 2023 – סווינגי!