הנבחרת

עמדת צילום לאירוע – האטרקציה שתהיה המסמר של הערב שלכם

אטרקציות ומזכרות לאירועים הן חלק בלתי נפרד מכל אירוע – במיוחד אם חשוב לכם שיהיה אירוע מושקע ובלתי נשכח.

אבל עם הטכנולוגיה של היום, אתם יכולים לקבל אטרקציה מדהימה ושווה, שהיא גם המזכרת הכי מבוקשת באירועים.

אז מה זה בדיוק עמדת צילום לאירוע ואיך אפשר להפוך את עמדת הצילום שלכם לאטרקציה שלוקחת את כל הקופה?

עמדות צילום לאירועים – ליהנות מכל העולמות

אין כמו להצטלם באירוע על רקע מעוצב, עם הבגדים המושקעים והלוק שבניתם במיוחד כדי להיראות ממש טוב.

אבל כדי שהצילום לאירוע יהיה גם אטרקציה שעומדת בזכות עצמה, עמדת צילום לאירועים צריכה להיות מתקדמת מבחינה טכנולוגית, היא צריכה להיות חוויתית וכיפית ולהציע יותר מאשר רקע נחמד מאחורי המצולמים.

עמדת צילום מיניבוקס מבית מינימי היא עמדת צילום חווייתית ומהירה, המציעה מספר אפשרויות לצילום תמונות, סרטונים, גיפים ובומרנג, עם אפשרות להדפיס או לשלוח לטלפון החכם והכי כיף – אפשר גם וגם וגם!

מזכרת לאורחים שמוכנה תוך מספר שניות והתוצאה מקצועית ומרהיבה.

העמדה מתפקדת בתור אטרקציה שווה לכל אורך האירוע ככה שאורחי האירוע יכולים להצטלם שוב ושוב ללא הגבלה – כמה פעמים שהם רוצים (בהתאם לחבילה שאתם בוחרים).

עמדת צילום לאירוע - האטרקציה שתהיה המסמר של הערב שלכם

איך מפעילים עמדת צילום לאירועים Minibox?

את המיניבוקס אנחנו ממקמים באזור מרכזי באירוע, עם גופי תאורה מקצועיים ומסך לבן בתור רקע ניטרלי, אם כי אתם יכולים גם לבחור רקע מעוצב או ממותג – בתוספת תשלום.

העמדה כוללת גם מסך מגע, מצלמת DSLR מקצועית ומדפסת פוטו טרמית, המאפשרת ליצור תמונות בגודל 10 על 15 או רצועת סטריפ של שלוש תמונות מהממות.

התמונות יוצאות בהדפסה באופן מיידי והאורחים שלכם יכולים לקבל אותן על המקום מיד אחרי שהם מצטלמים, עם מסגרת מעוצבת ועם גב מגנטי – מה יותר טוב מזה???

אבל אנחנו לא מסתפקים במועט…. את התמונות אפשר לשלוח לנייד של המצולמים בצורת קובץ דיגיטלי. אפשר ליצור גיפים מרצף של 3 תמונות או לעשות צילום וידאו עם מספר אפקטים לבחירה, או בומרנג – צילום וידאו בלופ חוזר.

עמדת צילום לאירועים – האטרקציה שכולם מחכים לה

נוסף על המחיר המשתלם בשביל אטרקציה שהיא גם מזכרת וגם יכולה לחסוך לכם את הצלם המסורתי לאירועים, עמדת צילום לאירועים היא דרך מעולה להוציא תמונות מקצועיות ואיכותיות שהאורחים שלכם ישמחו לקחת הביתה.

היא לא רק מאפשרת לאורחים לקחת מזכרת, אלא מציעה גם בידור כי זו אטרקציה לכל דבר שמאפשרת לאורחים שלכם להשתעשע קצת בכניסה לאירוע, להשתחרר ולצחוק.

באים להצטלם?

מינימי מספקים מגוון סוגים של עמדות צילום ואטרקציות חדשניות לאירועים, הכוללות צילומים אישיים של האורחים בסגנון שעוד לא ראיתם בשום מקום אחר!

מוכנים להדהים את האורחים שלכם ולשדרג את האירוע? צרו איתנו קשר וקבלו הצעת מחיר שווה!