הנבחרת

עמדת צילום לאירוע – המפתח לאירוע מוצלח!

עמדת צילום לאירוע היא הדרך המושלמת לשלב בין אטרקציה מדליקה ושווה במיוחד, לבין מזכרת מהאירוע – שכל אחד ישמח לקבל.

אבל לא כולם מבינים את היתרונות הרבים של עמדת צילום לאירוע וחוץ מזה, יש סוגים שונים של עמדות צילום לאירועים. 

אז למה כל כך משתלם להזמין עמדת צילום לאירועים ואיך תדעו לבחור עמדת צילום לאירוע, שתענה על כל הציפיות?

עמדת צילום עצמי – כל הסיבות

נוסף על העובדה, שמדובר על טרנד חזק מאוד בשנים האחרונות, עמדת צילום עצמי הפכה לאטרקציה כל כך מבוקשת באירועים בגלל מגוון סיבות:

  1. החוויה עמדות צילום של היום מחליפות את הצלם שפעם היה עומד בכניסה לאירוע ומצלם את האורחים שנכנסים. רוב עמדות צילום באירועים כיום הן מושקעות ויפות, מאפשרות צילום עם תפאורה או עם אפקטים מדליקים אחרים ולכן מדובר על אטרקציה לכל דבר, שמשאירה לא רק מזכרת מוחשית אלא גם זיכרון של חוויה.
  2. צילום איכותי היום אנשים רבים מצלמים את עצמם גם באירועים על ידי סלפי עם הנייד. אבל עמדת סלפי מאפשרת לקבל תוצאה הרבה יותר איכותית של צילום, עם תאורה נכונה ורקע מעניין וגם מפנה את האורחים ומאפשרת להם להעניק תשומת לב לדברים חשובים יותר, כמו מינגלינג למשל.
  3. מגוון אפשרויות עמדות צילום מתקדמות וחדשניות (כמו זו שתמצאו אצלנו במינימי) מספקות מגוון אפשרויות צילום – עם תמונה מודפסת או מגנט, שליחת תמונה דיגיטלית לנייד, יצירת סרטון או GIF ואפילו בומרנג.
  4. מהירות לא צריך לחפש את התמונה שלכם על קיר גדול, או לרדוף אחרי הצלם. התמונה אצלכם ביד תוך 10 שניות!
  5. מיתוג ושיווק אם אתם מארגנים אירוע עסקי לעובדים, ללקוחות או ספקים של החברה, עמדת צילום ממותגת יכולה להיות חלק חיוני במיתוג ושיווק של האירוע על ידי הטמעה יעילה של המותג באמצעות העלאת תמונות לרשתות החברתיות ועוד.

עמדת צילום לאירוע - המפתח לאירוע מוצלח!

 

מה זה עמדת צילום 360 ואיך לבחור עמדה לאירוע?

עמדת צילום 360 היא עמדה עגולה המאפשרת לאורחים לקבל סרטון של עצמם מצולמים בצורה מעגלית מכל הכיוונים. זוהי אטרקציה נחמדה – למי שאוהב את איך שהוא נראה גם מאחור, מהצד וגם מלפנים.

והיא רק דוגמה אחת מתוך מספר גדול של אפשרויות בחירה במקרה של עמדות צילום לאירועים.

לדעתנו, המפתח לבחירת עמדת צילום מומלצת לאירוע היא על ידי שילוב של מספר אפשרויות בעמדה אחת. 

לכן העמדות שלנו מאפשרות לכם להצטלם עם או בלי רקע מעוצב, לקבל צילום מודפס וגם תמונה שנשלחת לנייד, ליצור GIF או סרטון מהתמונות שלכם, או לקבל רצועת סטריפ של שלוש תמונות. 

לסיכום, מינימי מציעים מגוון אפשרויות ליצירת מזכרת בלתי נשכחת לאורחי האירוע, כולל עמדת צילום לאירוע בלתי נשכח, שנותנת לכם כמעט את כל האפשרויות בעמדת אחת.  צרו קשר לקבלת מידע נוסף!