הנבחרת

פסלונים קטנים – מזכרות קטנות

הענקת מזכרות לאנשים באירוע משרתת מספר מטרות חשובות, התורמות להצלחה ולאווירה הכוללת של האירוע. מזכרות משמשות כתזכורות מוחשיות לאירוע. הן עוזרות למשתתפים להיזכר בחוויה, באנשים שפגשו וברגשות שחשו במהלך אותן שעות. מזכרות מעוררות זיכרונות חיוביים הרבה אחרי שהאירוע הסתיים והן מהוות דרך מצוינת להראות הכרת תודה והערכה לאורחים על השתתפותם. 

הזמנת עמדת צילום המייצרת פסלונים קטנים, יכולה להיות דרך מהנה וייחודית להעסיק את האורחים וליצור זיכרונות נפלאים וייחודיים. 

ייצור פסלונים קטנים של דמויות אדם כמזכרות יכול להציע יתרונות שונים, הן עבור מארגני האירוע והן עבור האורחים. 

פסלונים קטנים – מזכרות קטנות

להלן עשרה יתרונות של בחירת פסלונים קטנים כמזכרות קטנות:

  1. התאמה אישית – פסלונים קטנים מאפשרים מגע מותאם אישית שכן הם מדמים את האורחים רק בגודל קטן. הייחודיות הזו הופכת אותם למשמעותיים ובלתי נשכחים יותר מכל מזכרת אחרת.

  2. זיכרונות מתמשכים – בניגוד למזכרות מסורתיות כמו מחזיקי מפתחות או מגנטים, פסלונים קטנים משמשים כמזכרות מוחשיות שניתן להציג ולהוקיר במשך שנים רבות. הפסלונים מעוררים זיכרונות נעימים ומרגשים מהאירוע.

  3. חוויה אינטראקטיבית – תהליך יצירת הפסלונים באמצעות תא צילום או טכנולוגיית סריקה תלת מימדית יכול להוות חוויה אינטראקטיבית ומשעשעת לאורחים, ולהוסיף להנאה מהאירוע.

  4. מפתח להיכרות ושבירת הקרח –הפסלונים הקטנים יכולים לעזור לפתוח שיחה ולשבור קרח בצורה נינוחה ובלתי אמצעית בין האורחים, מה שמוביל לאינטראקציות מרתקות יותר במהלך האירוע ואחריו.

  5. ייחודיות האירוע – הצעת פסלונים קטנים כמזכרות מייחדת את האירוע שלכם מאחרים, מה שהופך אותו לאירוע ייחודי ובלתי נשכח עבור המשתתפים.

  6. קידום מותג – אם הפסלונים הקטנים מותאמים אישית לייצג מותג באמצעות הדפסת לוגו של חברה, הם הופכים לדרך יעילה ולא מכבידה לקידום המותג שלכם.

  7. רבגוניות – ניתן לייצר פסלונים קטנים בתנוחות ובסגנונות שונים, מה שהופך אותם למתאימים לסוגים שונים של אירועים, כגון חתונות, אירועי חברה, תערוכות ומפגשים משפחתיים.

  8. קומפקטיות ונוחות – בשל גודלם הקטן, קל לאורחים לשאת את הפסלונים הללו הביתה בצורה נוחה ולא מסורבלת.

  9. מזכרת באיכות גבוהה – בזכות החומר המשמש לייצור, פסלונים קטנים מופקים באיכות גבוהה, מה שהופך אותם עמידים לאורך זמן בפני שחיקה והרס.

  10. מתנה לאהובים – מעבר לשימוש כמזכרות אישיות, ניתן להעניק את הפסלונים הקטנים האלו בדמות של הזוג הצעיר למשל, גם לאורחים שלא יכלו להגיע לאירוע, ולאפשר להם להרגיש מחוברים לחגיגה גם כן.

אנחנו בחברת minime  מציעים לאורחים שלכם עמדת צילום המפיקה פסלוני מינימי מעלפים על מעמד מעץ, שישימו סוף למזכרות הבנאליות והמשעממות.

אנחנו נוכל להתאים את עמדת הצילום לדרישות האישיות שלכם בהתאם נושא האירוע או כל דרישה ספציפית אחרת ויחד אתכם נבדוק ונוודא שבמיקום בו יערך האירוע יש מספק מקום כדי להציב את העמדה ופינת ההמתנה לאורחים. 

תעניקו לאורחים שלכם פסלונים קטנים – מזכרות  קטנות בעלות ערך סנטימנטלי וטכנולוגיה מתקדמת. פנו כבר עכשיו ונדאג להפוך את האירוע שלכם לנוצץ במיוחד.