הנבחרת

פסלון מזכרת

פסלוני מזכרות משמשים תזכורת מוחשית לאירועים בלתי נשכחים, מעוררים נוסטלגיה וסנטימנטליות. מזכרות אלו תופסות מקום מיוחד בלבבות האנשים, ומשמשות כמזכרות לרגעים יקרים. במאמר זה נדבר על פסלון מזכרת מבית מינימי וכיצד הוא יכול להתאים לכל כך הרבה אירועים: חתונות, ערבי חברה, ימי גיבוש, מסיבת רווקות / רווקים ועוד. או בקיצור כל אירוע שתבחרו! 

אילו פסלוני מזכרת ניתן למצוא אצלנו?

פסלוני מינימי – פסלון בהתאמה אישית 

פסלוני מינימי מציעים מגע ייחודי ואישי לאירועים ומפגשים. פסלונים אלה בהזמנה אישית הם פסלונים קטנים בדמות המצטלמים. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להציב באירוע שלכם עמדת צילום שלנו, אנו נצלם את האורחים / העובדים שלכם במהלך האירוע וניצור עבור כל אורח / עובד פסלון מותאם אישית. פסלון מינימי הוא פסלון מזכרת לאירוע בלתי נשכח! 

פסלון מזכרת - פסלון בהתאמה אישית

בובות קפיץ SWINGIE: מגוון עצום של דמויות 

לאלו המחפשים טוויסט מהנה ושובב, בובות קפיץ SWINGIE מציעות אפשרות גימיקית ומדליקה במיוחד. הפסלונים האלה – מעוצבים בדמויות של אנשים וגיבורים. בובות SWINGIE, מביאות נופך של גחמה לכל אירוע. בובת SWINGIE, המורכבת על בסיס ממותג בהתאם לאירוע שלכם, משמשת כמתנה ייחודית לעובדים או לאורחים. עם מדבקה דו-צדדית בתחתית, ניתן לחבר בקלות את בובת ה-SWINGIE ללוח המחוונים של הרכב או לכל מקום אחר. בובת קפיץ SWINGIE מוסיפה קורטוב של קסם לחיי היום-יום וכמובן משמשת כמזכרת בלתי נשכחת מהאירוע שלכם.

לאן הפסלונים שלנו מתאימים?

הפסלונים שלנו הם תוספת רב-תכליתית למגוון רחב של אירועים. הם יכולים לשמש כמזכרות מקסימות לחתונות, ומוסיפים נופך אישי לחגיגה  – האורחים שלכם מקבלים פסלון מזכרת ייחודי משלהם להנצחת היום המיוחד. 

ניתן גם להעניק את הפסלונים במסיבת רווקות בה כל אורחת מקבלת פסלון או בובת קפיץ SWINGIE מדליקה בדמות לבחירתה. 

מעבר לכך, הפסלונים שלנו יכולים לשמש כמתנות לעובדים, בין אם זה לציון אבני דרך של החברה, לחגוג הישגים או פשוט להביע הערכה על עבודתם הקשה. 

ולבסוף, ניתן להתאים את הפסלונים שלנו לאירועים שונים כמו ימי הולדת, ימי נישואין, סיום לימודים ועוד. עם העיצובים הניתנים להתאמה אישית הפסלונים שלנו הם הבחירה המושלמת להוספת מגע של אישיות וקסם לכל אירוע או חגיגה.

לסיכומו של פסלון מזכרת בהתאמה אישית

פסלון מזכרת ממלא תפקיד משמעותי בשימור זיכרונות ובהנצחת רגעים מיוחדים. בין אם מדובר בפסלון מינימלי הלוכד את דמותו של אדם או בובת SWINGIE שובבה שמוסיפה נופך של כיף, לפסלון בהתאמה אישית יש ערך סנטימנטלי הן לנותן והן למקבל. עם פסלוני מזכרת בהתאמה אישית, האפשרויות הן אינסופיות, ומאפשרות לכם ליצור זיכרונות מתמשכים שיישמרו לשנים הבאות.

רוצים להעניק פסלון בהתאמה אישית לעובדים, לקוחות או אורחים באירוע הבא שלכם? אל תחפשו רחוק יותר מ-Minime-Event. אנו מתמחים ביצירת פסלון מזכרת מתוק ומקסים בכל דמות או מיתוג שתבחרו. למידע נוסף, אל תהססו לפנות אלינו בכל עת!