הנבחרת

עמדת צילום לחתונה

אתם מבלים חודשים בתכנון החתונה שלכם. האולם, הבגדים, האוכל, המוזיקה ואפילו התאורה! הכל מתנקז ליום אחד – היום, שבו אתם מתחתנים עם החצי השני שלכם בנוכחות משפחה וחברים. בדרך, יש לא מעט דילמות והתלבטויות לגבי מה לבחור, איזה ספק להעסיק ואיך לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לבלתי נשכח.  לנו יש פתרון בשבילכם –מסמר של כל אירוע, שיעיף את האורחים שלכם היא עמדת צילום לחתונה. אם אתם תוהים האם כדאי להזמין אטרקציה זו או לא. קבלו:

עמדת צילום לחתונה

 6 סיבות לכך שעמדת צילום לחתונה חייבת (!!!) להיות חלק מהאירוע שלכם

1. תיעוד הזיכרונות

תמונה אחת שווה אלף מילים – זאת לגמרי לא קלישאה. עמדת צילום, תארגן לכם תמונות של כל האורחים שהיו בחתונה ואילו האורחים ישמחו לקבל מזכרת, בין אם דיגיטלית ובין אם מודפסת.

2. מתאים לכל הגילאים

עמדת צילום מתאימה לכל האורחים, לא משנה מה גילם. ילדים אוהבים להשתעשע עם אביזרים שונים ולהצטלם ואילו מבוגרים ישמחו לתעד מפגשים עם חברים ומשפחה, שאולי לא ראו זמן מה.

כך שלא משנה מי הקהל שלכם, עמדת צילום תהיה להיט.

3. שיתוף תמונות ברשתות חברתיות

עמדת צילום מאפשרת להפיק תמונות דיגיטליות, כך שהאורחים יוכלו לשתף אותם במיידית בכל הרשתות החברתיות וכמובן לתייג גם אתכם.

4. חוויות ייחודיות באמת

עם המהירות שבה הטכנולוגיה משתנה ומשתפרת, עמדות צילום גם לא נשארות מאחור. לא רק שהן יכולות לצלם תמונות סטילס, הן מסוגלות להפיק תמונות בתלת מימד ואפילו… תשמעו טוב… "לכווץ" את האורחים שלכם למידות של פסל קטן. מובטח שאף אחד לא ירצו לעזוב את עמדת הצילום.  

עמדת צילום לחתונה

5. השלמה לעבודת הצלם

עמדת צילום יכולה להשלים את עבודת הצלם שהזמנתם על מנת לתעד את האירוע. אין ספק שתקבלו מהצלם המון תמונות נהדרות, אבל רובן יתמקדו בכם ובאירועים המרכזיים של הערב כמו טקס החתונה ורחבת הריקודים.

אבל מה עם כל הכיף שקורה מאחורי הקלעים? שם עמדת צילום נכנסת לתמונה.

צירוף עמדת צילום לאירוע היא דרך מצוינת לוודא שאתם מקבלים תמונות מקוריות של כל האורחים.

הרי בד"כ אנשים נעמדים דום ורוב תמונות החתונה של האורחים נראים רשמיים מדי, אבל ברגע שאנשים נכנסים לעמדת צילום, כל המסכות יורדות ומתקבלות תמונות קבוצתיות או סלפי מצחיקים, אוטנטיים וכיפים במיוחד.

6. ולבסוף… זה פשוט כיף טהור

עמדת צילום לחתונה הינה פשוט כיף טהור. גם אם במקרה חסר משהו בחתונה, היא תעזור להשלים את החסר, להנעים את זמנם של האורחים ולשמור על מצב רוח מרומם של כולם.

אל תתפשרו! הפכו את החתונה שלכם לייחודית יותר מכל חתונה אחרת ותביאו משהו חדשני לשולחן! אנחנו ב – minime נשמח לספק לכם עמדת צילום מיוחדת ויותר חשוב – חוויה בלתי נשכחת לכם ולאורחים שלכם. צרו קשר!