הנבחרת

איזו אטרקציה מקובל לעשות באירוע חינה? אטרקציות לחינה

עם כל הכבוד לחתונה, חינה היא בהחלט אירוע מרגש, מפואר ומרשים לא פחות, שנועד לברך את החתן והכלה במזל טוב, בריאות ופוריות, ולהגן עליהם מפני עין הרע.

זהו מנהג שנחגג על ידי יהודים ספרדים, המסמל את המעבר של זוג מחיי הרווקות לחיי הנישואין. הליבה של החגיגה טמונה בסמליות של אלמנטים מסורתיים כמו מאכלים מתוקים, לבוש מזרחי צבעוני, ריקודים לצלילי מוזיקה מסורתית והענקת וענידת תכשיטים.

על מנת להפוך את אירוע החינה לעוד יותר צבעונית ומשמחת, ניתן להזמין מגוון אטרקציות לחינה.

איזה אטרקציה מקובל לעשות באירוע חינה

בואו ונראה איזה אטרקציה מקובל לעשות באירוע חינה:

  • הזמנת אומן חינה. החינה יוצרת עיטורי עור יפים, שמכתימים את העור באופן זמני בצבע חום-אדום יפהפה. העיצובים של חינה תמיד מאוד מרשימים ביופיים ולעתים קרובות מעוטרים בצורה מורכבת. אומן חינה הופך את האירוע לאירוע זוהר וחגיגי לכל הנוכחים.
  • הקמת במה מוארת וצבעונית יכולה להפוך לא רק למרכז ההתרחשויות של האירוע, אלא גם למקום נהדר לצילום תמונות לתיעוד החינה. תפאורה זוהרת עם בדים ורודים, ירוקים, כחולים וכתומים עזים מתאימה באופן מדויק לאווירה של החינה. 
  • הענקת מזכרות לאורחים. ישנם סוגים רבים של מזכרות קטנות, בעזרתן תוכלו לשמח את המוזמנים לחינה. כמה מהסוגים הפופולריים ביותר הם: מארזים קטנים של דברי מתיקה, סבונים ונרות ריחניים, צילומי מגנטים.
  • הזמנת אומן בלונים. באמצעות בלונים ניתן לא רק לשקט בצורה מרהיבה את האירוע, אלא גם להנעים את זמנם של האורחים, בעיקר אם יש ילדים רבים בין המוזמנים. כמו כן, ניתן להשתמש בבלונים לצילומים ומזכרות. 
  • הזמנת זמר – אין שום דבר רע בלהזמין לאירוע חינה תקליטן, אבל כמובן ששום דבר לא יכול להשתוות לזמר טוב. זמר ידע להתאים את השירים הנכונים לאירוע, לתת יחס מיוחד לזוג הצעיר ולהקפיץ בשמחה את כל האורחים. אתם תראו שלא רק שהאורחים שלכם ישמחו, אלא גם אתם תמצאו את עצמכם קבוע על רחבת הריקודים. 
  • הזמנת עמדת צילום, האם באמת אפשר לערוך חינה בלי עמדת צילום? ספקו לאורחים שלכם את כל האביזרים לעמדת הצילום שהם צריכים כדי ליצור תמונות מצחיקות, מהנות ומיוחדות.  
  • הזמנת אומן קריקטורות. כן שמעתם נכון, קריקטורות ידידותיות ומצחיקות תמיד ישעשעו את האורחים ויהוו את אחד השיאים של הערב.

כפי שראית, יש אינספור אטרקציות שמקובל לעשות באירוע חינה, אך אין ספק שהאולטימטיבית, המעניינת והטובה מכולן היא עמדת צילום, שתעניק לאורחים מגוון אפשרויות לכיף, הנאה, שמחה וכמובן תשאיר מזכרת מהאירוע המרגש.

אנחנו חברת minime נשמח לספק לאירוע חינה שלכם עמדת צילום בעזרתה האורחים יוכלו להפיק גם קריקטורות מצחיקות, פסלונים מעלפים או לצאת עם פופאאוט צבעוני. מעוניינים לבצע הזמנה או לקבל מידע נוסף? פנו עוד היום!