הנבחרת

איזה אטרקציות מומלצות ליום גיבוש לעובדים?

כמעסיקים או כמנהלים אתם בוודאי שואפים ליצור אווירה חיובית וטובה במקום העבודה ולמצוא מכנה משותף שיחבר בין העובדים. 

כאשר משקיעים ומארגנים יום גיבוש לעובדים, אתם מאפשרים להם להכיר אחד את השני טוב יותר, ללמוד לסמוך זה על זה ולשפר את התקשורת הבינאישית. ימי גיבוש אלו יכולים להיות חוויה מהנה מאוד שתעשיר את העובדים ואתכם. 

כאשר אתם מארגנים ימי גיבוש לעובדים, עליכם לחשוב על פעילות במסגרתה כל אחד יוכל למצוא את מקומו וליהנות. ישנם סוגים רבים ושונים של ימי גיבוש. אך אין זה משנה באיזה פעילות תבחרו, אל תשכחו לתעד אותה בדרכים יצירתיות ולהשאיר לעובדים מזכרת מאירוע כיפי ומרגש.

בין אם ארגנתם משחק קבוצתי, טיול, סדנת שף, חובה לשלב ביום גיבוש עמדת צילום כדי להנציח את הרגעים היפים.

איזה אטרקציות מומלצות ליום גיבוש לעובדים?

קבלו כאן מספר סיבות מדוע עמדת צילום ביום גיבוש היא האטרקציה המומלצת 

  • עמדות צילום הם דרך מצוינת לעשות כיף עם העובדים. העובדים יכולים להצטלם לבד, עם מספר חברים או לעשות תמונות קבוצתיות מצחיקות שיתנו להם הרגשה של ביחד.
  • כל אירוע, מהנה ככל שיהיה, בא לסיומו. עמדת צילום מאפשרת ללכוד את הזיכרון ולשמר אותו לנצח. 
  • עמדות צילום מאפשרות לייצר לא רק תמונות, אלא קריקטורות צבעוניות, מגנטים, סרטונים, פסלונים קטנים בדמותם של העובדים, מגנטים עם אפקט תלת מימד ועוד המון הפתעות מקוריות וחדשניות.
  • לא משנה באיזה תחום אתם עוסקים, לא משנה מה הגיל הממוצע של צוות העובדים – כולם ללא יוצא מן הכלל יפיקו את המירב מעמדת צילום. מדובר במזכרת שבוודאות תעלה חיוך על פניהם של העובדים.
  • כאשר שוכרים עמדת צילום הכל הופך להיות קל ופשוט. הצוות המקצועי מקים את עמדת הצילום, האביזרים והתפאורות לפני תחילת האירוע ועוזר לעובדים בתהליך צילום התמונות. 
  • עמדות צילום לא רק מייצרות פעילות מהנה לעובדים, אלא גם ממתגים את החברה שלכם. בכל עמדת צילום קיימת היכולת להתאים את הלוגו והכיתוב לדרישותיכם.
  • עמדות צילום מאפשרות הפצת התוצרים במדיה החברתית והשגת עוקבים נוספים. בעולם שמוקסם מפוסטים, לייקים, צפיות ושיתופים ברשתות החברתיות, הגיע הזמן שתנצלו את השיטה הזאת ותאפשרו לעסק שלכם ליצור אחיזה בעולם הווירטואלי.

אנו מקווים שבזכות הסיבות הרבות שהוצגו כאן, השתכנעתם שעמדת צילום היא האטרקציה המומלצת ביותר ליום גיבוש עובדים. אטרקציה זו תספק לצוות העובדים דרכים מהנות להתחבר, להשתחרר ולעשות חיים!

אנחנו בחברת minime  נשמח לשלב ביום גיבוש לעובדים עמדות צילום בעלות מגוון רחב של אפשרויות, שישדרגו את האירוע ויגרמו לעובדים שלכם להחסיר פעימה בלב.

תוכלו לבחור בין מינימי פופאאוט, מינימי קריקטורה, עמדת צילום מיניבוקס או להעניק לעובדים פסלוני מינימי מעלפים. מעוניינים לבצע הזמנה או לקבל מידע נוסף? פנו אלינו!