הנבחרת

מה יהפוך כל אירוע משפחתי לבלתי נשכח?

אם אתם מתכננים אירוע משפחתי, סביר להניח שאתם משקיעים המון מחשבה כדי לוודא שהאירוע שלכם יהיה מרגש, מהנה, טעים ומותאם לכל האורחים.

כנראה שאתם מתכננים איזה אוכל להגיש, אילו אטרקציות להביא, איפה לעשות את האירוע ועוד – הכל כדי שיהיה לכם אירוע בלתי נשכח.

אז מה אפשר לעשות כדי לוודא שכולם יזכרו את האירוע שלכם עוד הרבה מאוד זמן?

אלמנטים שנשארים בזיכרון – מזכרות לאירוע משפחתי

כדי לארגן אירוע משפחתי או כל אירוע אחר, שיהיה בלתי נשכח, יש שני דברים שכדאי לעשות:

  1. הפקה מקורית לארגן אירוע מושקע עם אלמנטים מקוריים, כמו כיבוד מיוחד, עיצוב שולחנות קייטרינג יוצא דופן, בחירת קונספט מעניין, הזמנת אטרקציות לאירועים בסגנון מקורי ומיוחד ועוד.
  2. מזכרות לאירועים לחלק בסוף האירוע מזכרות מהאירוע, שיהיו מיוחדות ומקוריות, אבל גם שימושיות – משהו שכל אחד ישמח לקבל ושהוא בטוח לא יעביר הלאה, או ישכח באיזו מגירה, אלא שזה יהיה לו תמיד מול העיניים.


אם אתם יכולים, רצוי כמובן לשלב בין השניים, כדי לקבל את אפקט הוואו מכל כיוון, כדי לקלוע לטעם של כל האורחים ולוודא שהם באמת ידברו על האירוע שלכם עוד הרבה זמן אחרי שהוא ייגמר.

מזכרות לאירועים

איך לבחור מזכרת לאירוע משפחתי?

אם אתם יודעים איך לבחור אלמנטים מקוריים ומיוחדים, תוכלו באמת ליצור אירוע מלא זיכרונות מיוחדים ובלתי נשכחים.
אבל כדי לשמור את הזיכרונות האלה בתודעה, כדאי גם שיהיה משהו מוחשי שיהיה מול העיניים כל הזמן ויזכיר למשתתפי האירוע, כמה שהאירוע היה מיוחד.

עד לפני כמה שנים טובות, הבחירה המקובלת הייתה להביא לאירוע צלם מגנטים, שיחלק לאורחים תמונה של עצמם שצולמה במהלך האירוע, שהודפסה על מגנט.
אבל היום זה כבר נחשב קצת מיושן ובטח שכבר לא ממש מקורי… מה גם שהמקררים של כולנו כבר מכוסים במגנטים וקצת קשה ככה לבלוט בשטח.

עם העידן הדיגיטלי, נפתחו המון אפשרויות חדשות ליצירת מזכרות לאירועים משפחתיים, כמו תמונות שניתן לעצב בעצמכם, תמונות פופ אפ, עמדות צילום מדהימות ועוד והאמת – גם האורחים שלכם כבר מצפים למשהו קצת יותר מתוחכם. 

מזכרות לאירועים

הנה כמה דוגמאות מהמגוון שתוכלו למצוא אצלנו ב minime:

  • פסלוני מינימי במקום להדביק מגנט על המקרר, קבלו פסלון מצולם של עצמכם על סטנד קטן מעץ, שאפשר להניח על מדף או על השולחן המשרדי.
  • מינימי פופ אפ מגנט מצולם פופ אפ, שיוצא מהמסגרת, קופץ החוצה וזז בנגיעה.
  • מינימי קרטון התמונה שלכם הופכת לקריקטורה מצחיקה וצבעונית!
  • עמדת צילום מיניבוקס עמדת צילום עתידנית, המאפשרת לכם לבחור רקע, לקבל תמונה מודפסת על המקום או לשלוח תמונה דיגיטלית לנייד.


לסיכום
, מינימי לא משאירים אתכם לבד בשטח! אם גם אתם רוצים להפיק אירוע משפחתי בלתי נשכח – אנחנו כאן בשבילכם. רוצים אטרקציה שתשאיר את האורחים שלכם בלי מילים? דברו איתנו!