הנבחרת

מה חדש בתחום המגנטים לאירועים?

בעולם הדינמי של הפקת אירועים, חשוב להתחדש ולהתנסות בדברים חדשים על בסיס קבוע. תחום המגנטים הינו תחום ותיק בעולם האירועים והשימוש במגנטים נפוץ מאוד באירועים השונים, בין אם כאטרקציה למשתתפים, מתנות קידום מכירות או מזכרות מהאירוע. יחד עם זאת בתקופה האחרונה תחום המגנטים לאירועים התפתח באופן משמעותי.

מגנטים לאירועים – מה חדש בתחום?

בואו ונבחן יחד את הטרנדים והחידושים האחרונים בתחום המגנטים לאירועים:

  • עמדות צילום מגנטיות הפכו ללהיט באירועים. המשתתפים באירוע יכולים לצלם תמונות ולהפוך אותן באופן מיידי למזכרות מגנטיות. תמונות אלו יכולות להיות מוצגות על מקררים, שולחנות משרדיים או משטחים מגנטיים אחרים, מה שמשמש כתזכורת קבועה לאירוע.
  • המגנטים התפשטו גם באירועי חברות וסדנאות פרסום. עם מיתוג מותאם אישית, ניתן ליצור מגנטים שמקדמים את המותג או המסר הפרסומי של החברה. אתם יכולים להתאים אישית את הדפסי התמונות המגנטיים עם מיתוג אירועים ובכך להפוך אותם לכלי שיווקי רב עוצמה גם לאחר סיום האירוע.
  • ניתן להפיק מגנטים בגודל של 10*15 או לייצר סטריפ של 3 תמונות ברצף וניתן לייצר קובץ GIF מריכוז של התמונות שצולמו. את כל הצילומים ניתן להדפיס באיכות מיטבית כמגנט ובמקביל לקבל קובץ ישירות לנייד של כל אחד מהאורחים באירוע.
  • כמו כן, עמדות צילום למגנטים מאובזרות כיום בפיצ'רים נוספים. אחד מהם הוא היכולת ליצור בומרנג – מדובר בווידאו שנוצר באמצעות צילום רגיל, שבו התכנים מוצגים בצורה שנראית כאילו הם "חוזרים" על עצמם במערכת לולאות. זהו צורת צילום שמיועדת ליצירת תחושה של חזרת פעולה מהירה, אינסופית ומשעשעת. את קבצי הבומרנג קל ונוח לשתף בפלטפורמות של רשתות חברתיות שונות כגון Instagram ו – TikTok.

מה חדש בתחום המגנטים לאירועים?

בתחום הפקת האירועים הצומח והמשתנה על בסיס קבוע, מגנטים מתגלים ככלי נפוץ ויצירתי כדי למשוך את המשתתפים וליצור חוויות בלתי נשכחות מהאירוע. ממגנטים רגילים, עד לרצועת סטריפ של שלוש תמונות מדליקות, קבצי GIF ובומרנגים חדשניים, תחום המגנטים לאירועים חווה חידושים מרגשים. עמדות צילום מגנטים מספקות פתרונות מעשיים וייחודיים לבידור של האורחים במגוון רחב של אירועים ולוקחות את רמת המעורבות של המשתתפים באירוע לרמה חדשה.

ככל שאתם, במסגרת ארגון האירועים, ממשיכים לחפש דרכים חדשות לרתק ולהתחבר עם הקהל שלכם, ברור שמגנטים ישחקו תפקיד בלתי נפרד בעיצוב של חוויות האירוע. הישארו מעודכנים לגבי מגמות אלו על מנת שתוכלו להמשיך ולספק למשתתפים חוויות מיוחדות ובלתי נשכחות.

אנחנו ב – minime נוכל לשדרג כל אירוע באמצעות עמדות צילום מקוריות, איתן תוכלו לשעשע את האורחים במהלך כל האירוע ולהעניק להם מזכרות מקסימות כמו מגנטים באיכות גבוהה, רצועת סטריפ של שלוש תמונות, קבצי GIF ועוד אינספור אפשרויות מדליקות.  איתנו האורחים שלכם יהנו מאטרקציות מקוריות ומעניינות ביותר שלעולם המגנטים יש להציע. צרו איתנו קשר והאורחים שלכם בוודאות יודו לכם על כך.