הנבחרת

למה כל בעל עסק חייב לדאוג לאטרקציות לעובדים?

יום גיבוש לעובדים או אירוע לעובדים, מסיבת בריכה, הופעה או יום עיון – כל אלה דרכים להעשיר את היומיום של העובדים, להוציא אותם מהשגרה, לטפח אותם ואת החיבור שלהם למקום העבודה, לעזור להם להתפתח ובאופן כללי – לעזור להם להפוך להיות עובדים טובים יותר.

אבל איך בדיוק אטרקציות לעובדים עושות את כל זה ואיזה סוג של אטרקציות כדאי לבחור?

מה זה אטרקציות לעובדים?

אטרקציות לעובדים יכולות להיות חלק חשוב באירוע לעובדים כמו יום גיבוש, או מסיבה. 

אלה ה"תבלינים" הקטנים שמוסיפים לאירוע טעם וריח, צבע ומשמעות. 

אלה המזכרות שהעובדים לוקחים איתם הביתה מהאירוע – המשהו המוחשי הזה שמיועד להזכיר להם את החוויה לזמן רב אחרי שהאירוע הסתיים.

אטרקציות לאירוע עובדים יכולות להיות בסגנון מופע, או הרצאה. אלה יכולות להיות עמדות של מציאות מדומה ואפילו מתנפחים לבריכה.

אבל אין ספק שהאטרקציה הכי פופולרית לאורך שנים רבות היא דווקא אטרקציה המשלבת בתוכה גם מזכרת – צילום מגנטים, או עמדת צילום.

אם זה נשמע לכם קצת מיושן ונדוש – אפשר להבין. הרי אלה אטרקציות לעובדים שרצות כבר משנות השמונים בערך בכל הארץ.

אבל אם מוסיפים לאטרקציות האלה טאץ' חדשני ויצירתי, מקבלים תוצאה שהיא הרבה יותר ממה שאתם יכולים לדמיין.

למה כל בעל עסק חייב לדאוג לאטרקציות לעובדים?

איך אטרקציות לעובדים תורמות לעסק שלכם?

  1. השקעה בעובדים עובדים טובים נחשבים בימינו לנכס. השקעה לטווח ארוך שכדאי לטפח. כאשר אתם משקיעים בעובדים ומביאים אטרקציות עם ערך ומשמעות, אתם מחזקים את הקשר והמחויבות של העובדים אל העסק שלכם.
  2. פריקת מתח סוגים מסוימים של אטרקציות, המשלבים המון חוויה וכיף, מאפשרים לעובדים להשתחרר, לשבור את הקרח ולהגיע לעבודה עם אנרגיות מחודשות.
  3. חיבור ויצירת חוויות משותפות כאשר עובדי הארגון נחשפים ביחד לסוגים מסוימים של חוויות, כמו אטרקציות ייחודיות ומקוריות, הם יוצרים חוויות וזכרונות משותפים. הם מתחברים ומתגבשים וכך פועלים בשיתוף פעולה טוב יותר גם במסגרת העבודה.
  4. יצירת שמחה עובדים שנהנים מהעבודה, מרגישים ביטחון ויוצרים קשרי חברות, נהנים יותר להשקיע בעבודה. עובדים כאלה מגדילים ראש, עובדים עם יותר מוטיבציה ותורמים לאווירה טובה במקום העבודה.
  5. חיזוק חיובי אטרקציות לעובדים יכולות לשמש גם בתור ציון דרך על עמידה ביעדים ועל הצלחה בפתרון משברים או אתגרים בעבודה.


סוגי אטרקציות לעובדים

בחירת סוגי האטרקציות תלויה בסוג האירוע שבו יהיו האטרקציות. כאמור, אטרקציות יכולות להיות סוג של חוויה נוספת באירוע (כמו הופעה, או בר אקטיבי, או אמן חושים) או מזכרת מוחשית מהאירוע (כמו עמדת צילום, צילום מגנטים, חבילת שוקולד ואפילו פריטים ממותגים) אבל יש גם אטרקציות המשלבות את שני האלמנטים – חוויה ומזכרת במוצר אחד.

אטרקציות לעובדים מבית מינימי

מינימי מציעים מגוון רחב של אטרקציות ומזכרות לאירועים, הכוללים עמדות צילום עתידניות המאפשרות צילום מודפס, דיגיטלי, או סרטון ועוד, לצד צילומי פופ אפ או פסלוני מינימי קטנים ועוד. מחפשים אטרקציות שיהפכו את האירוע שלכם למשהו מיוחד? דברו איתנו!