הנבחרת

מזכרת לחתונה – התבלין הסודי של החתונה

מאז ומתמיד נהוג היה להביא מתנות לזוג המתחתן. בנוסף, לא כל כך מזמן נולדה לה מסורת חדשה  ויפה – הענקת מזכרות לאורחים המגיעים לחתונה. מזכרות אלו היא דרך מיוחדת להגיד לאורחים תודה על השתתפותם בשמחה ולהשאיר להם זיכרון מהאירוע המרגש.

אין ספק, שמדובר בהענקת תשומת לב חשובה לאורחים. אך חשוב להבין שהענקת מזכרת דורשת השקעה כספית נוספת על הנטל הכספי הכבד שכרוך בארגון החתונה.

מזכרות חתונה

בואו ננסה להבין האם השקעה במזכרת לחתונה אכן כדאית.

למזכרת, קטנה ככל תהיה, יש פונקציות רבות מאוד:

  • מזכרת משאירה לאורחים זיכרון מהחגיגה למשך שנים רבות. 
  • מדובר בהכרת תודה סמלית. החתונה חשובה לא רק לזוג הטרי, אלא גם לכל המוזמנים שמתרגשים יחד עם הזוג ומקדישים מזמנם ומכספם על מנת לשמח אותו. אז למה לא להודות להם בחזרה?
  • מזכרת מיוחדת לחתונה יכולה לשדרג את האירוע ולהכניס אנרגיות, צחוק וכיף. 
  • מזכרת לחתונה יכולה להוות חלק מהקונספט של האירוע ולהעשיר את החגיגה.

להתאים מזכרות אישיות, שישמחו את כלל האורחים זו משימה לא פשוטה, במיוחד אם מדובר במספר רב של אורחים. חשוב לקחת בחשבון מספר פרמטרים.

מזכרת לחתונה

איך לבחור מזכרת לחתונה מושלמת לאורחי החתונה

  • מזכרות חתונה לאורחים חייבות להתאים לקונספט האירוע. לא סביר לחלק קקטוס ננסי בחתונה זוהרת, וצנצנת ריבה תוצרת בית בחתונה בקונספט אורבני. תמיד תחשבו כיצד תוכלו להתאים את המזכרת לעיצוב האולם, לאוכל המוגש ולאווירה הכללית אותה אתם שואפים ליצור באירוע.
  • אתם מכירים את האורחים שלכם אז תחשבו מהן העדפות שלהם בנוגע למזכרת לחתונה שתגרום להם להרגיש כיף והנאה מהמזכרת כמו למשל קריקטורות לאירועים, כולם אוהבים את זה. העדיפו מזכרות שמשאירות זיכרון או נסו למצוא משהו שמאחד את כל האורחים שלכם. חשוב שהמזכרת שתבחר תשמח את כולם ללא יוצא מן הכלל.
  • אל תחרגו מהתקציב. במבט ראשון אולי נראה שהמזכרות לאורחים אינן דורשות הוצאות גדולות, אך חשוב מאוד לוודא שאתם מתואמים עם היכולות הכספיות שלכם.
  • השקיעו את הנשמה במזכרות, כך שאף אחד לא ישאר אדיש. עבור אורחים בחתונה, תשומת הלב שלכם היא הדבר החשוב ביותר. מזכרות לחתונה הן סיבה נוספת לומר "תודה" ליקיריכם על שחלקו אתכם את היום המיוחד הזה. 
  • עדיף להעניק מזכרות מותאמות אישית כמו למשל פסלונים קטנים של האורחים שלכם. חשבו על דרכים להפוך את המתנות שלכם לייחודיות מבלי לבזבז הון תועפות. ניתן לעוף עם הדמיון ולהשתמש במדבקות שמות או כרטיסי "תודה" חתומים על ידכם.

היום הזוג הטרי משקיע המון אנרגיה, כספים ויצירתיות בתכנון חתונת החלומות שלהם. כל פרט מחושב ונבחר בקפידה. הענקת מזכרות חתונה לאורחים יכולה ללא ספק לשדרג כל אירוע ולהשאיר זיכרון מתוק לשנים הבאות.

תרצו להעניק מזכרת לא שגרתית שתתאים לכולם ושתשאיר את האורחים פעורי פה, הצוות של- minime עומד לרשותכם.

תפנו עוד היום ונשמח להפוך את יום חתונתכם לאירוע חד פעמי ובלתי נשכח.