הנבחרת

עמדת צילום לבר מצווה – עמדות יוצאות דופן

בר מצווה היא אבן דרך משמעותית בחייו של נער צעיר. החגיגות המשמחות האלו ראויות להילכד בזיכרון בצורה ייחודית ובלתי נשכחת. בעוד שעמדות צילום מסורתיות כבר מזמן תפסו מקום באירועי בר מצווה השונים, הגיע הזמן לשקול נקודת מבט חדשה.

בואו ונבדוק מדוע כדאי להזניח את הרעיון של הזמנת עמדת צילום שגרתית לאירועי בר מצווה, ובמקום זאת, לבחור באופציה מעניינת הרבה יותר – עמדות צילום יוצאות דופן שיציעו חוויה ייחודית, שתקפיץ את חגיגות בר המצווה לרמה חדשה לגמרי.

3 עמדות צילום יוצאות דופן להפקת מזכרות בבר מצווה! 

  1. עמדת צילום לבר מצווה שמפיקה קריקטורות – במקום תמונות שטוחות ודו ממדיות, תזמינו אטרקציית קריקטורות לאירועים שתהפוך את האורחים שלכם לקריקטורה. כן, שמעתם נכון מדובר בעמדת צילום שתכניס המון צבע לחיים ולאירוע.
    עמדת קריקטורה מייצרת קריקטורות מלאות חיים, מותאמות אישית שלוכדות את המהות של כל אדם, וכתוצאה מכך נוצרות מזכרות הומוריסטיות וחביבות ביותר. אטרקציה משעשעת שכזו תמיד מעוררת שיחות וצחוק בין האורחים, ויוצרת אווירה דינמית של כיף. דמיינו אורחים עוזבים עם קריקטורות המציגות את האישיות הייחודית שלהם – חוויה שלא תשכח במהרה.

קרטונז

 2. עמדת צילום שמפיקה פסלונים – מחפשים רעיונות מקוריים נוספים? הזמינו עמדת צילום לבר מצווה שעושה פסלונים! עמדות אלה משתמשות בטכנולוגיית       הדפסה תלת ממדית מתקדמת כדי ליצור פסלונים מיניאטוריים של האורחים. פסלונים קטנים אלה מדויקים להפליא ומספקים זיכרון מוחשי ומתמשך מהאירוע.   האורחים נפעמים מהייצוג האמיתי והמכווץ של עצמם.

מינימי

 3. עמדת Minibox לאירועי בר מצווה- עדיין לא מצליחים לקבל החלטה ומתלבטים אם בכל זאת ללכת על המוכר והטוב? היום אין צורך להתלבט. תזמינו עמדת   Minibox שתאפשר לכם ליהנות מאינסוף מזכרות הן פיזיות והן דיגיטליות. כך תוכלו להעניק לאורחים שלכם תמונות מגנטים מסורתיות יותר וגם מזכרות דיגיטליות,   אותן יוכלו לשתף עם חבריהם או ברשתות החברתיות השונות.

מיניבוקס


בעוד לעמדות צילום שגרתיות יש את הקסם שלהן, בר מצווה היא הזדמנות ליצור זיכרונות בלתי נשכחים באמת. 

עמדות צילום לבר מצווה יוצאות דופן מציעות חוויה ייחודית, מרתקת ומותאמת אישית שמובילה את החגיגה שלכם לרמה אחרת. עמדות צילום שהצגנו כאן מספקות מתנות לאורחים בבר מצווה שהן מזכרות מוחשיות שכוללות את רוח האירוע ומשאירות מזכרת לאורחים למשך שנים רבות. בנוסף עמדות הצילום יוצרות רמת מעורבות יוצאת דופן והופכות את האורחים למשתתפים פעילים בתהליך היצירה. הצפייה בקריקטורות או פסלונים מתעוררים לחיים היא לא רק מרתקת, אלא גם משמשת כסוג של בידור שמוסיף חיוניות לאירוע שלכם.

כשאתם מתכננים את חגיגות בר המצווה, שקלו להתרחק מהרגיל והמוכר ותאמצו את היוצא דופן עם האלטרנטיבות החדשניות האלו. אנחנו ב – minime נשמח להעמיד לרשותכם אינספור של עמדות צילום יוצאות דופן עם רעיונות חדשניים ומזכרות ייחודיות. איתנו אף אורח שלכם לא ישאר אדיש. האורחים שלכם בוודאות ירצו להודות לכם על החוויה הייחודית ובר המצווה שלכם תיזכר כאירוע בולט ויוצר דופן. לקבלת מידע נוסף ולהתרשמות, צרו קשר!