הנבחרת

מזכרות לאורחים בבר מצווה – הפתעות מיוחדות וחדשניות

מחפשים מזכרות לאורחים בבר מצווה? הענקת מזכרות לאורחים מאירועי בר מצווה היא מסורת נפלאה שהולכת ומשתדרגת במשך השנים. בר מצווה הוא אירוע מיוחד בחיי הנער המתבגר ובני משפחתו, והענקת מזכרות מאפשרת לאורחים להרגיש שהם חלק מהאירוע ושהם מוערכים. 

מומלץ במיוחד להעניק לאורחים מזכרות לבר מצווה שהן גם מזכרות ממותגות עם שם חתן בר המצווה ותאריך האירוע על מנת לשמש גם כמזכרת לאורחים מהיום המיוחד הזה. האורחים יכולים להניח את המזכרת בביתם, ברכב או במקום העבודה ולהיזכר ביום הזה בצורה יפה ואישית. ישנן גם מזכרות שבעזרתן אפשר לחזק את הקשרים החברתיים בין האורחים ובין בני המשפחה ולגשר על פערים בין דוריים. 

אז בואו ונראה אילו מזכרות חדשניות ניתן להעניק לאורחי בר המצווה שלכם

אחד מהטרנדים העכשוויים המקוריים ביותר שזוכים להצלחה רבה בקרב חוגגי בר מצווה היא עמדות צילום. שילוב עמדת צילום בחגיגת בר מצווה יכולה להיות דרך מצוינת לספק הפתעות חדשניות ובלתי נשכחות לאורחים. הנה כמה רעיונות יצירתיים להפתעות שניתן להפיק בעזרת עמדת צילום:

  • תפאורות מותאמות אישית לעמדת צילום – ניתן ליצור תפאורות מותאמות אישית לנושא הבר מצווה או לתחביביו ותחומי העניין של החתן בר מצווה הצעיר. לדוגמה, אם הנושא הוא ספורט, ניתן לעצב רקע מותאם ואביזרים נלווים. כמו כן, עמדות הצילום מאפשרות לאורחים שלכם לבחור את הסגנון המועדף עליהם של הרקעים השונים וליצור מזכרת מותאמת לטעמם האישי.
  • מתנות להדפסה מיידית – השתמשו בעמדת הצילום כדי להפיק מגנטים, פסלון בהתאמה אישית, פופאאוטים מדליקים או הלהיט החדש שנכנס בימים אלה לשוק – סווינגי מעלף. הכל בהתאמה אישית ומיוצר במקום במהלך האירוע. האורחים יוכלו לקחת הביתה את המזכרות הנפלאות והמיוחדות האלה שיזכירו להם עוד זמן רב כמה הם נהנו באירוע.
  • אלבום תמונות של האורחים – הקימו עמדת צילום ייעודית לאורחים להצטלם אחד עם השני ועם חתן בר המצווה. אספו את התמונות האלו לאורך כל האירוע וצרו אלבום תמונות מיוחד כמתנה הפתעה לנער.
  • שיתוף במדיה חברתית – האורחים שלכם יוכלו להעלות תמונות ומזכרות שיקבלו באמצעות עמדת צילום ברשתות השונות של המדיה החברתית ולתייג אתכם ומשתתפים נוספים. באופן זה האירוע יקבל הד נוסף ונופך מיוחד.

מזכרות לאורחים בבר מצווה

על ידי שילוב ההפתעות החדשניות האלו בעזרת עמדות צילום, תוכלו להוסיף שכבה נוספת של ריגוש ובידור לחגיגת בר המצווה שלכם, ולהבטיח לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת באמת ולספק להם מתנה קטנה ומרגשת מבר המצווה שלכם.

אין ספק שעולם הפקת האירועים לא עומד במקום וממשיך להתפתח ולהשתדרג. כך גם עולם המתנות לאורחים. אנחנו ב – minime מתמחים בהפקת רעיונות חדשניים למתנות ולא נחים לרגע. אצלנו תוכלו למצוא מזכרות ייחודיות שלא ישאירו אף אורח אדיש.

תפנו אלינו ותוכלו לבחור בין מגוון ענק של מזכרות ייחודיות החל מעמדות צילום שיוצרות קריקטורות מדליקות, עמדות צילום שמפיקות פופאאוטים חביבים בדמותם של האורחים או פסלונים קטנים המכווצים את האורחים ומפילים אותם מצחוק ועוד המון אפשרויות מקוריות נוספות עבור מתנות לבר מצווה. פנו אלינו עוד היום לביצוע ההזמנה או לקבלת מידע נוסף.